ZemNet | WiFi4EU a Wi-Fi pre Teba

WiFi4EU a Wi-Fi pre Teba

Informácie o technológii WiFi4EU a Wi-Fi pre Teba

Pomocou iniciatívy WiFi4EU a Wi-Fi pre Teba sa môžu predstavitelia obcí a miest požiadať o dotáciu alebo NFP na zakúpenie zariadení a vybudovanie verejnej Wi-Fi siete.

ZemNet s.r.o. je evidovaný v zozname dodávateľov, ktorí spĺňajú technické a bezpečnostné parametre stanovené Európskou komisiou. Budeme veľmi radi, ak zvolíte nás ako lokálneho dodávateľa vášho WiFi4EU riešenia.

Ďalšie informácie nájdete tu https://ec.europa.eu/digital-single-market/en/wifi4eu-bezplatne-wi-fi-pre-obyvatelov-eu, alebo tu Často kladené otázky a odpovede.

ZemNet poskytuje riešenie s vyšším štandardom

  • Dodávaná technológia spĺňa technické a bezpečnostné parametre stanovené Európskou komisiou
  • Spoločnosť ZemNet s.r.o. je evidovaná v zozname dodávateľov riešenia pre obce a mestá v projektoch WiFi4EU (WiFi pre Teba)
  • Na internet je použitá kvalitná technológia Cambium Networks

Ukáž viac >>>

Mám záujem o viac informácií

Keď potrebujete pomoc s podaním prihlášky, neváhajte nás kontaktovať: Tel.: +421353700713, alebo +421948936638, info@zemnet.net.

POPIS WiFi4EU TECHNOLÓGIE od CAMBIUM NETWORKS

Technologia Cambium Networks zaručuje implementáciu profesionálnej siete v exteriéry a interiéry budov, ktorá má základné funkcie bezdrôtovej mestskej siete WiFi:

  • 4x4 MIMO zariadenie pre vnútorné a vonkajšie aplikáce s kapacitou nad 1 Gbit/s
  • Kapacita až 512 užívateľov súčasne pre jeden prístupový bod
  • Maximálny stupeň ochrany proti prachu a vode IP67
  • Vzdialená a centralizovaná správa prostredníctvom softvéru cnMaestro umiestneného v cloude, alebo v zákazníckom dátovom centre

Technológia Cambium Networks zaisťuje úplný súlad s požiadavkami EU týkajúce sa prístupového bodu z technického hľadiska. Výrazne prevyšuje tieto požiadavky a zaisťuje vyšší výkon (standard AC Wave 2) a kvalitu systému (dostupnosť systému za rok, ochrana IP). Vďaka svojej technológii postavenej na skúsenostiach inžinierov spoločnosti Motorola môže Cambium nielen poskytovať ako súčasť projektu Access Points, ale tiež distribučnú sieť pre pripojenie týchto AP k internetu od operátora. Všetko pod jedným, priateľským a bezplatným systémom správy cloudu. (cnMaestro)

ZÁKAZNÍCKA ZÓNA WEBMAIL